Apmeklējums pēc 3 mēnešiem…

Pagājis ir jau kāds laiciņš, kā šis te garadarbs rēgojas internetā, un labi vien ir, aprīlī vēl svinējām 1. Mēneša dzimšanas dienu, tad nu tagad pavadīti pilnvērtīgi 3 mēneši. Un, lai arī var uzskatīt, ka vasara nav pats labākais laiks, kad varētu vērot ievērojamu apmeklējuma kāpumu, tomēr esmu pārliecināts, ka visiem nu ļoti, ļoti, ļoti gribās zināt to info, par kuru parasti neviens nestāsta.

Ja atceramies, tad jau pirmajā mēnesī mēs varējām novērot 548 lielu auditoriju šajā resursā. Pa šo laiku tā ir kļuvusi 2x lielāka, un mēs varam teikt tā- ir novērojams stabils mājaslapas apmeklējuma kāpums. Labi, pie vainas arī ir garās Līgo padzeršanās brīvdienas, kad cilvēki vienkārši atpūtās un nekādus internetus negribējās. Apmeklējuma analīze līdzīgos resursos liecina, ka mēs esam sasnieguši aptuveni 30% no maksimālā iespējamā, tāpēc tā baigi iespringt arī negribās. Vel joprojām ārējās ienākošās saites neveidoju masveidā, jo līdz tam vēl šī vietne nav nobriedusi, bet izdzīvošanas minimums jau ir samētāts, un tas ir labi.

apmeklējums

SEO stratēģija strādā nevainojami, un jau maija mēnesī, beidzot Google un arī Yandex sāka indeksēt un rāda stabilu organiskā trafika plūsmu kura turpina pieaugt.

seo_trafiks

Sākotnēji bija doma, ka jācīnās ir par atslēgvārdiem kuros ir zemāka konkurence, tad tagad jau tas ir palicis neinteresanti un jāsāk aplauzt pozīcijas citiem ar pašas niknākās konkurences atslēgvārdiem.

Ja iesākot biju domājis, ka ar šo blogu nopelnīšu varbūt 200 EUR mēnesī, tad manas prognozes ir izrādījušās aplamas, jo klientu skaits iet uz augšu, savukārt savai prognozei 200 EUR/mēn varu likt vienu nulli klāt pavisam droši. Jo jūnija mēnesī ir sanācis mazliet virs 1500 EUR, savukārt šodien jau 1.jūlijā var prognozēt, ka arī 2000 robeža tiks noteikti pārkāpta. Un vēlreiz atzīmēšos, tas ir tikai income no bloga, ne no citām iestrādēm un citiem avotiem. Tā teikt – mušas atsevišķi , kotletes atsevišķi.

Secinājumi – Blogs ir pamanīts, jo sevišķi autodīleru vidū, pēc testa auto eksperimenta,  daži palamājās, daži par brīvu gribēja konsultācijas, daži atsita e-pastu un solījās laboties, bet tāda ir dzīve, viss iet uz priekšu. Saņemu e-pastus par visdažādākajam tēmām, bet vieniem atbildēt vienkārši negribās, citiem atkal nepietiek laika, bet ir prieks, ka kādam manis publicētie raksti palīdz uzzināt arī ko jaunu, vai atcerēties aizmirsto.

P.S. Raksts paredzēts galvenokārt studentiem, kuru mācību priekšmetu sarakstā ir arī e-komercija, lai ar uzskatāmiem piemēriem nodemonstrētu, kā var sākt pelnīt internetā pilnībā no nulles, pat ja tam nav starta kapitāla. (Tā laikam ir manis dzirdētā biežākā atruna)

Posted in Apmeklējums, SEO and tagged , , , , , .

One Comment

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *