Cik maksā spams Latvijā?

epasta mārketings
Daudzi jau zin, esmu godīga epasta mārketinga ieviesējs un popularizētājs Latvijā, pirms 5 gadiem saņēmu mēdiju statusu  „antispama ģenerālis” un tas bija tajā  laikā, kad es  biju MAILIGEN projekta vadītājs. (Ieraksts LR1 ēterā “Kā dzīvot labāk” 16.10.2010 atrodas vēl joprojām arhīvā te) Nu jā, kas to vairs atcerās, bet es izveidoju Mailigen affiliate programmu, strādāju pie SEO un pa lielam runājot, štukoju kā (apmānīt)pierunāt, medijus, lai tie sāktu runāt par Mailigenu. Manuprāt izdevās ļoti labi. Tikai tā atšķirība bija tāda, ka tobrīd par epasta mārketingu praktiski neviens nezināja un vajadzēja iet grūtāko ceļu – sabiedrības izglītošanu.Laiki iet uz priekšu, un tāpēc, vajadzēja pārbaudīt , kā digitālā mārketinga aģentūras izsūta e-pastus, un kas viņuprāt ir epasta mārketings. Nolēmu apzvanīt aģentūras no pavisam jauna telefona numura. Lai mani neatšifrētu. Riski nekādi, vienkārši gribējās  paklausīties, ko cilvēki runā.


Infinitum8 – sekretāre apgalvoja, ka visi ir pusdienās un neviens ar mani nevar runāt, padumji sanāk, bet neviens zināt nevarēja, ka es tur taisos zvanīt, visi iet pusdienās kopā, OK, bet tad uzliekat zvanu pāradresāciju, tomēr ēst pusdienas  –  pēcpusdienā visiem kopā arī nevajadzētu, tas tā disciplīnai.

 

    Targeto – sazvanu, direktoru Kristapu –  sākas brīnumi, es zemeņu pārdevējs būtu spiests maksāt pat 10 eirocentus par katru epasta adresi, esot arī atlaides, privātpersonām nesūtīšot, bet juridiskām gan, klausieties džeki – man pašam pieder 12 miljoni privātpersonu e-pasti, es tā kā līdz galam nesapratu, vai direktors arī saprot, ka es pa 10 eirocentiem piemēram varu dabūt 100 reklāmas rādījumus?
       Elvabaltic – nu nez, tur tāda forša beibe runāja pretim, un sāka mani ķert uz muļķi, laikam tomēr atpazina mani, tāpēc, lai arī saruna ļoti augstā profesionālā līmenī, un spēja mani izskaitļot tomēr jāliek plusu, cilvēks īstajā vietā, spamu nesūta. Naudu prasa uz priekšu.
    Opuscapitalia – es nezinu  kurš šo trakonamu ir izveidojis, tā ir trakonama palāta, nekad tur neko neprasiet par e-pasta pakalpojumiem, viņi vienkārši jums atstāstīs grāmatā izlasīto un neko nesūtīs, kamēr neredzēs naudu.
     Mailigen– jāsaka kā ir, cepuri nost, pat paspēlējot ar mani teātri tomēr spamu nesūta. Malači.
    Imarketings – ar to vispār nenodarbojās jo izmanto Mailigen sistēmu, malači vismaz ieteica MailChimp, tas jāatzīst.    
     Kedy – tas bija trešs kvadrātā, tas nav nekāds e-pasta mārketings, tas ir tikai spams un spams vēlreiz!  Vēl apsolīja nomest uz katru kontaktu cenu no 0,07 EUR uz 0,04EUR.
P.S. Tenkjū so mač, kad Jums vajadzēs aktuālas e-mail adreses  UK, ar vārdiem un uzvārdiem, tad velkom par 100 EUR -500k nopirkt. Krievijas bāzes arī ir.
Un ja gribi tu izveidot savu e-mail kampaņu, un kamēr tu izdomā un saproti, ka visur ir auzas, nu nav tā.
Sazinies ar mani, es Tevi izvadīšu caur šiem džungļiem. Ko parastam zemeņu ražotājam darīt? Pareizi – sazināties ar mani – es palīdzēšu, lai kāda būtu situācija.P.S. Visām sarunām ir audioieraksti. Ja kāds  šaubās par pētījuma autentiskumu.
Posted in Epasta mārketings and tagged , , , .

2 Comments

  1. Ka tik nebūs tā cienijamais Jurist, ka es varu ar savu telefonu darīt, ko es gribu, cits jautājums, vai šādus pierādījumus ņems vērā tiesa – un dabiski ka neņems, jo otrs sarunas dalībnieks nav informēts, ka saruna tiek ierakstīta, un tiesnesis nav to sankcionējis…. a personīgai lietošanai, mani neviens nevar aizliegt to turpināt darīt, jo es ar sev piederošu īpašumu varu rīkoties kā gribu, ir judikatūra. Tātad atbildot uz Jūsu jautājumu- vai man ir jābrīdina otrs sarunas dalībnieks, ka telefonsaruna tiek ierakstīta? Atbilde – nē nav.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *