Cik patiesībā var nopelnīt ar Youtube?

Uzdūros uz vienu interesantu videoklipu, kurā džeki pastāsta skarbo patiesību, cik var nopelnīt ar video taisīšanu un sava Youtube kanāla popularizēšanu tieši latviski runājošajai auditorijai, izmantojot dažādas partnerprogrammas.  Par jaunumu to grūti nosaukt, bet ir skaidrs viens – ja esi iedomājies, ka ar Youtube varēsi nopelnīt, tad sameklē sākumā darbu, nostrādā tur savu darba laiku no 9 – 17, tad nāc mājās, uzfilmē videoklipu liec tad to savā Youtube kanalā, un tad kad saņemsi savu ikmēneša darba apmaksu no sava bosa, tad iedomājies, ka patiesībā to esi nopelnījis pateicoties Youtube. Lūk viss ir tik vienkārši! Skatāmies video un palīdzam džekiem nopelnīt 1 Eiro! Patiesībā baigie malači, ka tik vienkārši un atklāti pastāsta, par to, cik patiesībā, šādā veidā,  var nopelnīt internetā.

Posted in Monetizācija, Partnermārketings and tagged , , .

2 Comments

  1. Var nopelnīt, ja reklamē un pārdod savus vai kāda cita produktus. Skatījumi pa lielam ir traffiks, kuram jāpiedāvā atbilstošs piedāvājums.

  2. Ja nenestu fufeli un nestrādātu uz bērnu auditoriju, tad jau nemaz nebūtu tik slikti. Ja paskatās edarttv un viņus, tad izskatās, ka šiem ir 3x mazāks skatījums. Tātad jau salasās 100 eiro? Par plika video uzfilmēšanu un ievietošanu youtube nav nemaz tik slikti :)) Vairāk video = vairāk skatījumu = summa palielinās. Tāpat pieliec klāt ziedošanas iespēju, kaut paypal un minimālā alga salasīta bez problēmām. Protams, ka miljonāram grūti kļūt strādājot uz lv auditoriju….

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *