Facebook jaunumi – auto tirgotāji var gavilēt!

Facebook tikko ir paveikuši auto sludinājumu rebrendingu, lai palīdzētu auto salonu īpašniekiem iegūt vēl vairāk ieinteresēto potenciālo auto pircēju.

Jaunais produkts saucas (Automotive inventory Ads). Jaunais produkts pieejams Facebook, Instagram un Audience Network.

Pateicoties paplašinātajam retārgetingam tagad, gan auto tirgotāji, gan ražotāji var demonstrēt reklāmu tiem lietotājiem, kuri ir apmeklējuši konkurentu vietnes, vai lietotnes. Iepriekš šāds formāts tika izmantots, lai būtu iespēja atgriezt tos cilvēciņus, kuri bija apmeklējuši paša dīlera vietni vai lietotni.

Nu pasakiet man. Vai nav viena forša lieta? “Bombardēt” jūzeru ar reklāmiņām, labi zinot, ka viņš tikko apmeklējis konkurenta resursu, ka viņš jau ir nobriedis iegādāties jaunu auto, būs ļoti aizraujoša nodarbe. Protams, šis atjauninājums ir veikts ar mērķi palīdzēt auto dīleriem piesaistīt vēl vairāk potenciālos klientus. Vairāk par jauno produktu var palasīt oficiālajā Facebook vietnē TE.

Ja nezini, kā nosetapot Facebook reklāmas, droši raksti man, izmantojot kontaktu sadaļu, palīdzēšu.

Tie gan nav vienīgie jaunumi. Facebook tāpat arī pastāstīja par vēl vienu svarīgu štelli reklāmdevējiem – Brand Safety sertifikāciju mārketinga partneriem. Kā atzīmē kompānijas pārstāvji, reklāmdevēji iepriekš vairākkārtīgi ir izrādījuši interesi sadarboties ar uzņēmumiem, kuri specializējas SMM pakalpojumu sniegšanā, tomēr nav to darījuši, jo nav bijis 100% iespējas kontrolēt zīmola drošību Facebook reklāmas kampaņu laikā. (Lielajiem zīmoliem tas ir ahh cik svarīgi, un iespēju piekabināties pie šo reklāmām, lai tiktu pie bezmaksas trafika bija ļoti aizraujoša nodarbe)

Sakarā ar šo jaunumu, sociālais tīkls paziņoja par jaunas programmas palaišanu un arī prezentēja pirmos Brand Safety sertificētos partnerus, tie ir Doubleverify un OpenSlate.  Tagad ar viņu palīdzību reklāmdevēji var novērtēt savu sludinājumu saturu un citus svarīgus parametrus.

Posted in SMM and tagged , , .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *