Google paskaidro par pareizām saitēm

Linkbuilding-Techniques.gifGoogle atkal „dedzina” pa savam. Šoreiz dienas kārtībā kārtējais skandāls attiecībā uz mājaslapas optimizācijai nepieciešamajām ienākošajām saitēm. Un bez viņām nekur…

Konkrētāk runājot ir sanācis sekojošais, šajā nedēļā Googles Portugāles struktūrvienības speciālists Diogo Bothello oficiālajā blogā ierakstīja sekojošu tekstu: ”Nepērkat, nepārdodat un nemainaties ar saitēm, tā kā tas var pārkāpt Googles izstrādātās rekomendācijas webmāsteriem”.

Nu un protams to pamanīja džeks vārdā Barry Shwartz no Search Engine Roundtable, un ilgi nedomājot nosūtīja e-pastu uz Googles biroju, ar lūgumu nokomentēt doto citātu.

Nesaņēmis atbildi , viņš šo citātu nopublicēja sava blogā, kuram seko ļoti daudzi SEO optimizētāji, un arī tie bija neizpratnē par tik absurdu apgalvojumu. Jo kur tad ņemt ienākošās saites? Google to pamanīja, un jau pēc pārs stundām paziņoja, ka dotais apgalvojums, nav gluži precīzs un ir izlabots….

Domu noķērāt?

Pareizi…

Un nomainīja to uz sekojošu apgalvojumu: ka nav vērts ļoti iespringt uz nedabīgu saišu pārdošanu un pirkšanu, jo par to var tikt piemērotas sankcijas no Google meklētāja.

Ko no šī var secināt?

Google oficiāli pateikusi sekojošo:

Ja pērkat, pārdodat, vai mainaties ar saitēm, tad vismaz pacenšaties, lai tās izskatītos dabīgas…

Lūk.

Posted in SEO and tagged , , , .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *