Gribi lai tavu lapu atrod internetā -pērc SEO amuletu!

seo amuletsSEO amulets ir tāds speciāls kulons, kurš izgatavots pēc speciāla pasūtījuma un kuru jānēsā tik ilgi kamēr vēlies lai tavu mājaslapu atrastu arī citi cilvēki!

Tas nav nekāds joks, tas ir lielisks risinājums tiem, kuriem nav lielu līdzekļu, lai taisītu grandiozu mājaslapas optimizāciju.

Vairs nekādu dumjību par kaut kādiem SEO auditiem, keivordresērčiem, beklinkiem, un visām citām, tev nesaprotamām lietām! Nemaksā SEO speciālistiem par viņu pašu izdomājumiem un fantāziju, pērc reālu amuletu un tavas problēmas ar mājaslapu tiks atrisinātas praktiski uzreiz!

KĀ darbojas SEO amulets?

Viss ir ļoti vienkārši:

tu pasūti amuletu, un es tev viņu nosūtīšu pa pastu vai jebkuru pakomātu, bez papildus maksas, komplektā ar 3 iepakojumiem speciālas SEO vīrakas.

Pēc tam, kad saņemsi speciālo SEO amuletu, un to sāksi nēsāt, izdomā, kā tu gribi lai tavu mājaslapu cilvēki Googlē atrastu – piemēram ja tu tirgo kreklus, droši vien ka gribēsi, lai cilvēki atrod tevi, ievadot GOOGLĒ vārdu “krekli”, ja tu tirgo cūkgaļu, tad attiecīgi tas varētu būt vārds “cūkgaļa” u.t.t. jo vairāk šādus vārdiņus izdomāsi, jo lielāka iespēja tev parādīsies.

 

Nākošais solis –

katru dienu, jebkurā tev ērtā laikā, apsēdies pie datora, atver Google.lv, aizdedzini vienu no SEO vīraciņiem, lai tas sāktu kūpēt, noliec to blakus pie datora, un ievadi Googlē to vārdu pēc kāda tu vēlies, lai tavu lapu atrastu!

Sāc pētīt Google rezultātus, no sākuma tava lapas adrese būs ļoti tālu, bet drīzumā tu ieraudzīsi, ka tava lapa sāk parādīties jau pirmajā GOOGLE lapā!

Katru reizi kad tu atradīsi savu lapas adresi, spied uz tās, un tu nokļūsi savā mājaslapā, katru reizi mēģini arī vēlreiz pārlasīt saturu savā lapā pavadot tajā vēl vismaz 5 minūtes, šī darbība ir ļoti svarīga, lai iznākums būtu ar 100% garantiju!

Lūk arī klientu atsauksme:

No sākuma es griezos pie ieteikta SEO speciālista, lai viņš man palīdz ar mājaslapas optimizāciju. Viņš man atsūtija e-pastā kaut kādu mistiku uz 25 lapām ar nosaukumu “Detalizētas Instrukcijas, jūsu mājaslapas pamanāmības palielināšanā”, es pat nesāku to dokumentu lasīt, jo tik daudz nesaprotami vārdi, kas tur tika lietoti, atklāti runājot ir vienkārša cilvēku krāpšana, jo vienkāršs cilvēks tak nekad dzīvē, tas kas tur uzrakstīts, nemaz neizdarīs. Un gandrīz jau visam atmetu ar roku, kad pamanīju reklāmu, par SEO amuletu. Domāju, kartējā krāpniecība, bet ziņkāre ņēma virsroku, ar mani sazinājās jauka meitene, kura pastāstīja par to kā viņš darbojās, un piedāvāja amuletu pa pastu piegādāt ar pēcapmaksu, lai būtu droši, ka neviens manīt netaisās. Tāpēc pasūtīju uzreiz divus, vienu sev, otru vīram. Sūtījumu saņēmām jau pēc 3 dienām, un varējām ķerties pie lietas. Sekojot instrukcijai katu vakaru sēdos pie datora un google meklētājā vadīju iekšā vārdus, un meklēju savu lapu, bet jau pēc piecām dienām, es varēju savu lapu atrast pirmajā google lapā, un tas motivēja. Tad es mainīju vārdus un atkārtoju šo procesu atkal un atkal. Šobrīd es savu lapu varu atrast pēc visiem vajadzīgajiem vārdiem, un tāpēc varu teikt ar pilnīgu pārliecību – SEO amulets tiešām strādā! Paldies, par tik vienkāršu metodi, ieteikšu arī citiem!

Pasūti savu SEO amuletu par 49,99 EUR un saņem 3 iepakojumus SEO vīraka par brīvu!

P.S. Obligāti norādīt  savu kontakttelefonu un e-pastu, mēs noteikti sazināsimies, lai precizētu pasūtījuma detaļas!

Izvairies no viltojumiem, orģinālos SEO amuletus var nopirkt tikai šeit!

Posted in Viskautkas and tagged , , , , , .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *