Growth hack Latvia

kvalitāte garantēta

Tas ir noticis… pirmais un vienīgais mūžīgo saišu, reklāmas rakstu (content marketing) un visa cita veidu reklāmas pirkšanas-pārdošanas serviss ir dzimis!

Tikai Latvijas auditorija – apkopotas specializētas tematiskās platformas un forumi, vietnes, blogi, youtube kanāli, Instagram konti, domubiedru grupas. u.t.t.

Tas viss ir te!

Viss labākajās satura mārketinga un SEO optimizācijas tradīcijās. Cieti!

Izveidosim rakstu, tā lai tas neizskatītos  pēc reklāmas, un ievietosim aktīvu saiti vai produkta attēlu, youtube, instagrammā, domu biedru grupās, blogos un citur.

Izvietosim videoreklāmas youtube kanālos, jūsu modīgos aksesuārus, apģērbu, apavus un cits bling bling lietiņu fotogrāfijas instagram kontos.

Uzrakstīsim arī produkta, preces apskatu, kā to darītu jebkurš sajūsmināts klients, un nekad neviens neuzzinās, ka tā ir jūsu reklāma.

Tikai Latvijas auditorija! Garantija 198%!

 

Ārējā SEO optimizācija – ienākošo saišu pirkšanas – pārdošanas organizēšana Latvijā.

Arī te palīdzēsim, mums ir gan Latvijas auditorijai domātās mājaslapas, gan blogi, gan forumi, un mēs noorganizēsim šo procesu tikpat vienkārši, kā Tu atvēri šo lapu, tev vairs nevajadzēs meklēt tematikai atbilstošu resursu autorus, tev nevajadzēs domāt, kā sazināties, kā norēķināties, ko darīt un ko nedarīt. Tici, šis serviss ir izveidots ar domu, lai beidzot Latvijā sakārtotu internetu, un beidzot atrisinātu pašu galveno problēmu – KUR ŅEMT IENĀKOŠĀS REVELANTĀS SAITES! Neviens un nekur, neko tamlīdzīgu priekš Latvijas vēl nav darījis un noorganizējis.

Es to izdarīju, vari pat neteikt paldies, bet šis notikums faktiski ir jāieraksta Latvijas SEO optimizācijas vēsturē.

 

Un tagad īsumā, par to, lai tu saprastu, vai tev šī vieta un serviss derēs, kā dalībniekam, no jebkuras puses.

 

Ja tu esi reklāmdevējs/SEO pakalpojumu sniedzējs

Ja meklē kur izvietot sava preces, produkta, pakalpojuma, mājaslapas reklāmu, lētāk un efektīvāk.

Varbūt tevi vienkārši interesē iegādāties mūžīgās saites jūsu mājaslapas SEO optimizācijas mērķiem?
Tad šis serviss domāts tev.

Mēs piemeklēsim   jūsu vajadzībām un vēlmēm atbilstošu platformu, atbilstoši tematikai, atslēgvārdiem vai atbilstoši definētai mērķauditorijai!

Mums ir lielākā Latvijas blogeru, Facebook un Draugiem.lv domubiedru grupu administratoru, youtūberu, viedokļu līderu un Instagram kontu datubāze, kura patstāvīgi papildinās.

Pirms reklāmu izvietošanas tiek slēgts līgums, kurā tiek atrunāta darījumu kārtība un konfidencialitātes nosacījumi.

Aizpildi anketu un viss var sākties!

anketa

 

Ja tu vēlies kādu reklamēt un par to saņemt atlīdzību

Ja tu esi bloga īpašnieks, domubiedru grupas vai kopienas administrators, foruma vai mājaslapas īpašnieks kurš gatavs izvietot pie sevis reklāmu, youtubers kuram ir savs kanāls, instagram konts, kuram ir aktīvs sekotāju skaits, un tu veido kontentu Latvijas auditorijai,  tad šis ir domāts TEV!

1. Tu piereģistrē savu resursu Latvijas auditorijas saišu datubāzei.

2. Mēs tev piegādāsim reklāmdevējus.

3. Tu saņem papildus ienākumus! 

Aizpildi anketu un viss var sākties!

anketa

 

 
 

 Biežāk uzdotie jautājumi

  •  Vai ir kādi ierobežojumi?

 
Darbojamies saskaņā ar spēkā esošo Latvijas likumdošanu.

 

  • Kā tas strādā?

Ja jums ir kaut kāds produkts, prece, pakalpojums kuru jūs vēlaties, lai pie jums iegādājas. Vai arī meklējat kvalitatīvu resursu, kurā atbilstoši tematikai ievietot savu saiti, lai ietekmētu Google pozīcijas. Jūs aizpildat pieteikuma anketu. Tā iziet moderāciju, tiek precizētas detaļas, ja tas ir vajadzīgs, tiek atlasītas vietas kuras būtu piemērotas izvirzītajiem kritērijiem un vēlamajam budžetam. tad tiek sastādīts piedāvājums. Kurš tiek nosūtīts jums. Ja viss jūs apmierina, tiek parakstīts līgums un izrakstīts rēķins apmaksai. Pēc apmaksas saņemšanas tiek izpildīts noteiktais darba apjoms.
Ja jūs vēlaties reklamēt kādu, tad kārtība, kā šis process notiek ir sekojoša: jūs aizpildāt anketu, norādat tematiku, auditorijas lielumu, u.c. parametrus, jūsu vēlamo cenu par reklāmrakstu, baneru, vai saišu izvietošanu, pēc anketas moderācijas un datu pārbaudes, jūs tiekat iekļauti datubāzē, un pēc jūsu noteiktajiem kritērijiem mēs atlasīsim jums piemērotākos reklāmdevējus. Jums ir jābūt rīcībspējīgai personai, jo būs jāslēdz līgums par datu un darījuma konfidencialitātes ievērošanu (visiem tā būs drošāk, un nebūs nevajadzīgu pārsteigumu). Pēc piemērota reklāmdevēja atrašanas, mēs sazināmies ar jums, vienojamies par termiņiem, jūs izpildāt reklāmdevēja doto uzdevumu un 1 darbadienas laikā saņemat naudu.

 

  • Cik liela ir šī datubāze?

Tā patstāvīgi papildinās un mainās.

 

  • Vai “mūžīgās saites”  ir melnais SEO?

Nē tas nav melnais SEO, jo saites šeit tiek ievietotas organiski, jeb tieši tādā veidā, kā to darītu jebkurš normāls cilvēks. Turklāt mūžīgās saites ir daudz drošākas nekā “īrētās” un jūs nevarat zaudēt pozīcijas, jo saites netiks izņemtas atšķirībā no tām, kuras tiek iegādātas tikai uz noteiktu laiku. Jūs vienreiz samaksājat, un aizmirstat… jā, mūžīgās saites ir dārgākas, bet ieguvumu ir daudz vairāk.

 

  • Cik liels ir prognozējamais apmeklējums ja es reklamēšu savu produktu, pakalpojumu, preci vai mājaslapu?

Precīzu skaitļu nav, tas ir atkarīgs no tematikas, preces, produkta, pakalpojuma, vietas u.c. faktoriem. Bet prognozējamais apjoms tiks aprēķināts veidojot piedāvājumu

 

  • Cik vecai jābūt manam resursam, lai es varētu pieteikties, kā reklamētājs un cik es varēšu nopelnīt?

Nav nozīmes, bet ideālā gadījumā, vismaz seši mēneši no dzimšanas brīža, bet pats galvenais – ir jābūt apmeklējumam, vismaz kaut kādam, bet jābūt. Atkarībā no tā, cik vērtīgs būs jūsu resurss, un reklāmdevēju ieinteresētība, tā arī veidosies jūsu ienākumi, tāpat arī jūsu noteiktā cena var būt ienākumu ietekmējošs faktors. Katrā gadījumā, izejot no reklāmdevēja budžeta mēs apspriedīsim ar jums katru gadījumu atsevišķi, lai abas darījumā iesaistītās puses paliktu apmierinātas.

 

  • Vai par to var tikt meklēšanas dzinēju filtros, ja es izvietošu pie sevis saites?

Nē, nevar, jo atgādināšu – saites netiek izvietotas automātiski, saites veidojat jūs paši, tāpēc šāda saišu parādīšanās atbilst meklēšanas dzinēju lietošanas politikai.
nevajag tāpēc skraidīt apkārt pa pasauli un stāstīt, kā tu tirgo saites, un viss tev būs labi! Par Google algoritmiem var palasīt manā rakstā.

 

  • Kādi ir apmaksas saņemšanas un norēķinu veidi?

Paypal, bankas pārskaitījums, WME, WMZ. Maksājumi ir mazākā problēma, jo ir reģistrēti gan saimnieciskās darbības veicēji, gan juridiskas personas, tāpēc šis jautājums ir visvienkāršākais. Naudu saņems visi, un pārskaitīt varēs arī visi, vienalga, vai tā ir juridiska, vai fiziska persona.
  • Kāda ir garantija, ka mana “mūžīgā” saite nepazudīs?

Mēs pārbaudīsim domēna un vietnes vecumu, tā derīguma termiņu, satura atjaunināšanas intervālu un daudzus citus parametrus, lai pārliecinātos, ka resurss nav domāts vienai dienai, un nedomā pazust. Protams, ir arī neparedzami apstākļi, bet konstatēta pārkāpuma gadījumā, vietnes īpašnieks un vietne, tiek iekļauta melnajā sarakstā, savukārt jūs atgūsiet 75% no iemaksātās naudas summas.
 
  • Cik tas maksā?

Būtu korektāk ja mēs pārformulētu jautājumu – cik liels budžets ir jūsu rīcībā? Izejot no jūsu budžeta tiks veidots piedāvājums, kuru jūs saņemsiet. Ja tas jūs apmierinās, slēdzam sadarbības līgumu un viss notiek!


2 Comments

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *