Jauns CPA partnermārketinga tīkls “BeLike PRO.club”

Kā teica Čeburaška vienā vecā multfilmā: “Mēs cēlām, cēlām un visbeidzot uzcēlām”.  Beidzot es varu oficiāli paziņot par partnermārketinga tīkla “BeLikePRO” iziešanu publiskajā telpā. No savām saknēm neaizmukt, tā teikt. Un pēc 134242 reizes, kad kārtējo reizi atmetu domu par to, ka šis tīkls ir jārada, pēc ilgas pierunāšanās un vēl vairāku apstākļu sagadīšanās dēļ, izlēmu tomēr par tīkla izveidi. Tā teikt, lai sapurinātu vietējos affileitus un pielietu jaunas asinis, vietējo offeru vidū.

Tas nebūtu bijis iespējams, ja nebūtu palīdzējuši kaujas biedri, draugi un paziņas, daudzie sadarbības partneri un vienkārši – savu lietu zinoši profesionāļi, par ko jāsaka: PALDIES Jums visiem, bez Jums šis viss nebūtu tik tālu nonācis! Visi programmēšanas, integrēšanas jautājumi un darbi, maksājumu sistēmas, n-tās tonnas trafika, kas tika nolieti, lai offerus notestētu… miljons, biljons skype zvanu un videokonferenču. Kad pārliecība mainījās ar neticību, kad katra mazā uzvara tika vēlreiz un vēlreiz sasniegta. Te nu mēs esam. Mēs to izdarījām!

Īsumā par pašu tīklu un tā konceptu. Darbinām šo visu pasākumu uz pašas labākās un profesionālākās platformas, kāda ir pieejama tirgū – “Affise“, visi “offeriti”, “get offer”, “post affiliate pro”, var iet atpūsties. Mums ir ne tikai ērta statistika, bet arī miljons noderīgu fīču – piemēram atomātiska trekeru integrācija, visi iepējamie un neiespējamie macrosi un pat partneriem pieejami API. Pārvērš to par superieroci zinoša partnera rokās. Tā pat nav lielīšanās, bet sauss fakts.

Par piedāvājumiem kuri šobrīd jau ir pieejami un vēl liekas klāt. Neuzminējāt, neviena ātrā kredīta piedāvājuma nav un nebūs. :), iemesls tam ir vienkāršs: šī niša ir tik piesātināta, ka neredzu tur jēgu tērēt savu laiku un resursus, lai kādu ātro kredītu kantori piesaistītu, un bez tam, tā nebūt nav vienīgā vertikāle kura strādā.

Par to kas ir. Un ir mums, ooo, vienkārši “atombombas”. Ir deitingi (pat iesācēji spēj taisīt 100EUR nedēļā, bez iespringšanas), ir gemblings (kurš no jums vēl nav redzējis lotto reklāmas, ko?), ir geimings (dažādas broswer un instalējāmās spēles, piedāvājumā tikai tās, kuras tiešām labi iet iekšā un partneri spēj nopelnīt), protams ir fārma (nu nevaru es bez šī offera, jo “Tora Āmurs”, “Titanium Gels”, u.c. nu jau leģendāri offeri parnermārketingā ir nemirstoši mamuti, piemēram “Titaniums” spēja uzrādīt 50% aprūvu pēc konkrēta GEO, bet vidējais rādītājs uz citiem ir 30-40%, bet te darbojas GEO ierobežojumi).

Ir vēl daži ļoti interesanti offeri uz kuriem var pelnīt, ja tikai strādā, piemēram – kastinga aģentūras piedāvājums, kurā tiek meklēti cilvēki, kas vēlas atstāt savu anketu, lai varbūt kaut kad kaut kur tiktu, kā modelis, vidēji partneris spēj uzģenerēt 1000 pieteikumus mēnesī, tas nav ne daudz ne maz, bet naudas izteiksmē summa ir lielāka nekā tā, kura ienāktu par tiem pašiem kredītiem, tāpēc fashion blogeriem šis ir jāņem ciet, bez variantiem.

Praktiski visi piedāvājumi ir paredzēti arī Latvijai, bet… ir arī tādi, kuri paredzēti tikai atsevišķām valstīm, un tādi kuriem valstu ierobežojums vispār nepastāv.

Par finansēm. Nauda ir viss, kas interesē jebkuru partneri. Tātad: izmaksas tiek veiktas uz Webmoney, bankas konktu vai Paypal. Šobrīd tiek slēgti klāt Payoneer un Paxum, par to atsevišķi ziņosim arī tīkla sistēmā. Izmaksu slieksnis – standarts: 250EUR. Holds – 30 dienas. Bet…. un te atkal patīkami sīkumi: izmaksas varam veikt pat 1x nedēļā un 2x nedēļā. Tā teikt, lai nebūtu problēmu ar apgrozāmajiem līdzekļiem, tas gan neattiecas uz 10 EUR dzenāšanu, bet tad kad runa sākas par summām, kad tās kļūst kritiski svarīgas. Viss ir runājams. Es zinu, ka daudzi partneri tā arī nesasniedz minimālo izmaksu robežu, vai arī pārtrauc darboties konkrētā tīklā.

Tad nu lūk… visu šo naudu, pēc 6 mēnešu “marinēšanas”, (un te atruna – visi partneri kuri neizrāda aktivitāti ilgāk par 6 mēnešiem, automātiski tiks likvidēti un dzēsti), esmu nolēmis novirzīt Ziedot.lv, par to arī sekos officiāls paziņojums jau tuvākajā nākotnē. Man lieku naudu nevajag, toties partneris kurš tā arī nav kvalificējies izmaksai, var būt mierīgs, mēs atšķirībā no citiem tīkliem, šo naudu novirzīsim labdarībai.

Tāpat arī komisiju lielums. Partneriem ar labas kvalitātes apmeklētāju plūsmu un daudzumu, komisija tiek palielināta automātiski pat bez jautāšanas.

Īsāk sakot, viss pēc labākajiem partnermārketinga standartiem. Šobrīd, neko līdzīgu nevar piedāvāt neviens no vietējiem tīkliem, tas ir pēc fakta.

Un tagad par “face control”. Visi gribētāji pieņemti netiks. Tāpēc pirms aizpildīt pieteikšanās formu 2x padomājiet un aizpildiet anketu korekti, lai vajadzības gadījumā ar Jums varētu sazināties.

Nobeigumam. Kur tad pieteikties? Gandrīz aizmirsu… Piesakamies spiežot uz šīs saites: http://www.belikepro.club

P.S. Ja tu esi reklāmdevējs, un tev ir interesants piedāvājums, reģistrējies, izrunāsim vai un kā mēs varam tev palīdzēt iegūt jaunus klientus!

 

Posted in Partnermārketings and tagged , , , .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *