Jauns monī meikers ir dzimis

indexEhhh, iet man kā pa kalniem. Atceraties manu pēdējo webināru? Nu lūk, viņu vidū bij arī tāds džeks Māris. Nu kāds džeks… Es vienārši biju šokā, kādu tempu šis iedzina, džeks strādāja kā robots, bet rezultāts nelika sevi ilgi gaidīt – tūkstots evriki mēnesī, mierīgi. Lūk tas ir partnermārketings un ideāla inputa piemērs. Cilvēks kurš ir tāls no IT un bija tāls no digital mārketinga, spēja pierādīt to, ka arī absolūts iesācējs spēj nopelnīt vairāk kā 1000EUR jau pirmajā mēnesī, ja vien grib strādāt. Šobrīd viņš ir progresējis jau līdz tam, ka ir izveidojis savu longrīdu, kur dzīt trafiku iekšā, kā arī testē dažādus trafika kanālus. Domāju, mēs vēl daudz par viņu dzirdēsim, ja vien viņš pats neapstāsies.

 

 

 

Tālāk jau no Māra vārdiem:

Kur tu uzzināji par webināru?

Nu taču no taviem postiem feisbūkā!

Publicēsim tavu vārdu un uzvārdu?

Nevajag.

Tu tā vienkārši noticēji, ka var arī nopelnīt ar affiliate mārketingu?

Jā, man tas nav nekas jauns. Es pazīstu daudzus, kuri tādā veidā pelna patstāvīgi.

Tad jau sanāk, ka es kaut kādu postu vienkārši iepiļīju un tu noticēji?

Kāpēc ne?

Tad jau tev bij iepriekšēja pieredze?

Lielākais nopelnītais bija KC 800Ls un tā bija alga pirms 10 gadiem, tik daudz ar affiliate nebiju nopelnījis nekad iepriekš un pat tuvu šai summai nekad iepriekš.

Kāpēc pieteicies uz webināru?

Likās interesanti un saistoši, biju sekojis tavam blogam, nolemu paklausīties un paskatīties ko tādu tu vari pastāstīt.

Kādas zināšanas tev ir IT lauciņā: nu tur programmēšana, dizains, u.t.t.?

Absolūti nekādas, es pat nevarētu uzprogrammēt parastu interneta lapu. Jo kā atceries, kad es pirku domēnu, man arī tad vajadzēja tavu palīdzību.

Davaj tagad stāsti…

Nav ko tur stāstīt, paklausījos tevis teiktajā un ieteiktajās partnerprogrammās, vienā mani nepaņēma, bet no otras kā redzi , pāri 1000 EUR esmu pa mēnesi sataisījis, bet tam jau nevajag neko saprast no programmēšanas vai tamlīdzīgi. Partnersaiti taču pietiek tikai iekopēt.

Tb, tu apgalvo, ka pēc mana webināra, pēc manis ieteiktās metodes un partnerprogrammas, 1 mēneša laikā tu nopelnīji 1k?

Jā. Sākumā pats nespēju noticēt, kad jau nākamajā dienā parādījās 100$ komisija, un jau 2.nedēļā kvalificējos izmaksām, sapratu, ka te tikai darāmā vaina.

Man atkal visi teiks ka feiks.

Nav tas nekāds izdomājums, es pirmos 200 EUR nopelnīju jau 1.nedēļā pēc tava webināra, un pirmo komisiju jau nākošajā dienā.

Kādi tev ir attīstības plāni?

Grūti teikt. Iespējams turpināšu tādā pašā garā, jo redzu, ka ilgtermiņā tas ir diezgan perspektīvi. Kā tu redzi, man jau ir savs longrīds, un turpinu attīstīties, jo tās programmas kuras tu ieteici, nav nevienā man zināmajā LV partnermārketinga tīklā

Nu viņas tik ātros kredītus grib reklamēt.

Tas gan. Tāpēc esmu priecīgs, ka pastāstīji par programmām kuras praktiski neviens nereklamē. Un līdz ar to nav konkurences.

Tad jau sanāk, ka es, to ko solīju pirms webināra, to arī esmu izpildījis?

Absolūti, protams bez darba nav rezultātu, bet ja es nebūtu pieteicies webināram, es nebūtu nopelnījis arī šo tūkstoti.

Iedosi man skrīnu no savas i-bankas, jo te jau daudzi teiks, ka atkal kaut ko izdomāju.

Mierīgi.

 

Ko tu varētu novēlēt iesācējiem kuri izlems tādā pašā veidā pelnīt?

Kad iesāc kādu jaunu lietu, rezultāts liekas tikpat tāls kā pirmo reizi uzsākot maratona distanci. Tāpat kā maratonā, ir savi pacēlumi, kritumi un pat plīsiens. Kad pirmo reizi tiec līdz finišam, saproti, ka tas, īstenībā, ir tikai viens no  ceļa stabiņiem turpmākajā ceļā. Ceļā, kura kontūras tikai tagad sāc apjaust, kas solās būt garš, grūts, bet galvenais – interesants. Svarīgākais ir sākt.

Bet daudzi tak domās, ka es te atkal saceru pasakas savā blogā, un tu nemaz neeksistē, ko viņiem uzrakstīt?

Lai nāk dzert alu un skatās, kā tas notiek.

P>S> Nākošais webinārs tiek plānots apmēram janvārī, jo laika nekam nepietiek. Un man prieks ka tādi keisi ir, un par viņiem varu rakstīt.

Posted in Partnermārketings and tagged , , .

2 Comments

    • Longrīds? Nu faktiski tā pati piezemēšanās lapa, bet te uzsvars tiek likts uz apmeklētāja pārliecināšanu, izmantojot garu, garu stāstu,atškirībā no lendinga, kurā parasti izmanto pārs bulletpointus par ieguvumiem un priekšrocībām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *