Labākais SEO pakalpojums tiem kuri tēmē uz starptautisko auditoriju

Jūs visi to gaidījāt un beidzot sagaidījāt! Šis ir kvalitatīvākais off-site SEO pakalpojuma piedāvājums vietnēm, kuru auditorija paredzēta, kā primārā (vai arī) EN valodā saprotošajiem vai runājošiem. Patiesībā šo visu vajadzēja palaist publikā jau agrāk, bet rokas aizsniegušās tikai tagad. Vairs nekādu indusu murgu, vai vietējo bāleliņu “komēdijas par SEO“, par to jau esmu rakstījis arī iepriekš.

Par cik skatos, ka šobrīd tirgū ir pieejami, vai nu neadekvāti dārgi SEO piedāvājumi, vai arī skolnieku mēģinājumi par 5EUR izdarīt to, ko viņi patiesībā darīt nemāk, tad šis ir ĻOTI IZDEVĪGS PIEDĀVĀJUMS, kuru piedāvā viens no vadošajiem SEO speciālistiem (lab, ko tur sevi nepalielīt, es tiešām esmu viens advancēts Digitālā mārketinga spečuks, un SEO ir ļoti aizraujoša nodarbe)!

Visas saites uz galveno vietni kuras pozīcijas vēlēsiesies uzlabot, ir 100% roku darbs un nāks no vietnēm ar augstu DA. Viss darbs aizņems precīzi mēnesi, lai saites pievienotos pakāpeniski un meklēšanas dzinējam nerastos aizdomas, par to, ka vēlies to ietekmēt.

Pilns efekts no paveiktā darba iestāsies apmēram 3 mēnešu laikā. Protams, šis pakalpojums nav jauztver, kā panaceja un jūsu “payday loans” vietne uzreiz neiekļūs TOPā tikai tāpēc vien, ka iegādāsies šo pakalpojumu, jo šis ir tikai viens no daudzajiem instrumentiem, kurus ikdienā būtu jāpielieto kopā ar citiem instrumentiem. Šis nav arī fiveru vai tamlīdzīgu brīnumu līmeņa SEO pakalpojums, jo esmu pazīstams ar daudziem novadītiem projektiem, kuri veiksmīgi ir iekarojuši Googles un Yandex meklēšanas rezultātu topus, tāpēc droši paredzu kāpumu vietnēm kurās ir  unikāls un lietotājiem noderīgs saturs, ir blogs, vai saturs regulāri papildinās. Vietņu tematikas der absolūti visas!

Bez tam, visi kuri iegādāsies šo pakalpojumu saņems:

  1. Iknedēļas atskaiti par paveikto darbu

  2. Atbalstu pa e-pastu

  3. Atbalstu pa skype

  4. Atslēgvārdu pozīciju maiņu atsekošanu

  5. 30dienu garantija saišu nomaiņai!

Ko darīt, ja vēlies šo pakalpojumu iegādāties?

Viss, kas tev jādara, izmanto kontaktu sadaļu un raksti e-pastā: kam piestādīt rēķinu, kuru no 3 tarifu plāniem vēlies, vietnes adresi, atslēgvārdus kurus vēlies uzdabūt augšā meklēšanas rezultātos. Rēķinu saņemsi 1 dienas laikā, pēc tam kad būsim vienojušies par darbu uzsākšanu.

 

Posted in SEO and tagged , , , .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *