seo_optimizācija

SEO optimizācija latviešu gaumē Part 2.

statistikaKaut kad pasen apmēram pirms 1,5gada pie manis vērsās viens klients, kuram bija svarīgi atrasties Google top pozīcijās, apskatot vietni kura bija veidota uz konstruktora, jautājumu itkā nebija daudz, bet tomēr atradās, jo vietne bija nekāda, nekāda SEO darba pie tā arī nebija veikts, tāpēc tika pieņemts lēmums par komplekso darbu, sākot no vietnes CMS mainīšanas, semantiskā kodola izveides, beidzot ar visiem pārējiem nepieciešamajiem pasākumiem, lai beidzot iekarotu meklēšanas rezultātu topus.

Jā, ir man tāds serviss kurš piedāvā ienākošo saišu palielināšanu, kurš ilgtermiņā sevi atpelna,  un tas ir legāls, lai arī lēns process, bet tad šis klients uzdzirdēja par seoportal.eu esamību…. Sēž džeki, vāvuļo, klienti nāk, nauda arī….bet….tās visas ir īrētās saites… Respektīvi – klients saka : ēēēē man vajag TOP pozīcijas Googlē, uz ko saņem atbildi: oki doki, tulīt sataisīsim, tikai tu maksāsi, kamēr esi topā.

Bet tas ir Black SEO paņēmiens, un nedēļas laikā notiek brīnums- pozīcijas mainās uz topu, visi applaudē un visiem ir labi, bet kādu dienu šis vietnes īpašnieks izdomā tā- eee man jau apnika šiem džekiem maksāt, pietiek. Un kas notiek tālāk? Loģiski, visas pozīcijas gāžas nost, jo narkomāna šprice vairs nestrādā.

Ko dara klients? Zvana man. Un saka: Gati tev sūdīgs SEO, man visas pozīcijas nogāzušās, uz ko es atbildu –  seoportal.eu izmantoji, tātad tagad tu redzi visu spožumu un postu saviem manevriem, jo tas par ko tu maksāji katru mēnesi, bija tikai ilūzija, bet palīdzēt praktiski tev nevar, jo tas nozīmē, ka viss tavs SEO budžets bija notērēts vienkārši nekur, tāpēc viss jāsāk no sākuma.

Bērni, nu nespēlējaties tā ar laicīgajām saitēm, tas var nodarīt tikai ļaunumu. Seoportal virza tikai Black SEO paņēmienus kuri strādā īstermiņā, bet jūs kā apsēsti gribot ātros rezultātus uz tiem arī “pērkaties”.

Tāpēc draudzīgi sākat strādāt pie ilgtermiņa stratēģijām un iegādājieties saites kuras neviens nedzēsīs pat ja pārtrauksiet maksāt rēķinus.

Tas pat skan smieklīgi – atņemiet narkomānam šļirci. Pats Gatis no seoportal apgalvo- pirkt saites ir slikti, bet tajā pašā laikā viņš arī to dara (tīrā veidā pārdodot saites), jo visus savus klientu sēdina uz tā sauktās “šļirces”, kā tikai kādam apnīk maksāt, tā uzreiz pozīcijas nogāžas, jo loģisiki- saites tak tiek izņemtas.

Mazāk ticat tādiem personāžiem, SEO nav nekāda brīnumnūjiņa, tas ir ilgs un pamatīgs process. Ja infinitums izmanto pakistāņus ar saviem brīnumblogiem, tad nu šis kantoris vienkārši “dzen pa melno”, pēc kura draudzības pārtraukšanas jebkura weblapa sāk gāzties nost.

Posted in SEO and tagged , , .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *